VIDAXL NAMIOT IMPREZOWY DO OGRODU, BIAŁY, 8X4 M

VIDAXL NAMIOT IMPREZOWY DO OGRODU, BIAŁY, 8X4 M

Nazwa: VIDAXL NAMIOT IMPREZOWY DO OGRODU, BIAŁY, 8X4 M
Opis VIDAXL NAMIOT IMPREZOWY DO OGRODU, BIAŁY, 8X4 M
VIDAXL NAMIOT IMPREZOWY DO OGRODU, BIAŁY, 8X4 M
Namiot ten będzie idealny na niemal wszystkie imprezy na świeżym powietrzu, takie jak przedstawienia, imprezy, festyny itp. Można też ustawić go w ogrodzie jako ochronę przed słońcem dla Twojej rodziny i gości. Jest on wystarczająco mocny, aby używać go całorocznie.

Wykonane ze 100% tkaniny PE pokrycie namiotu chroni przed promieniami UV i jest wodoodporne. Ma ono 2 panele boczne, każde z 4 oknami ozdobnymi. Zwijane do góry drzwi zamykane na suwaki zapewniają łatwe wchodzenie. Ramę wykonano ze stali, dzięki czemu jest niezwykle trwała.

Montaż jest wyjątkowo prosty. Zestaw zawiera zadaszenie, panele boczne, stalową ramę oraz kołki i łączenia.

UWAGA: tego produktu NIE WOLNO używać podczas złej pogody, takiej jak silny wiatr, intensywne opady deszczu lub śniegu, burza, itp. (nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe na skutek niekorzystnych warunków pogodowych)
Rama:Materiał: stalŚrednica rurek: 38 mmProsty montaż Zadaszenie i panele boczne:Kolor: biały Materiał: PE (polietylen)Zawartość zestawu: 2 x panel wejściowy 4 x 2 m2 x panel ściany 8 x 2 m1 x panel zadaszenia1 x rama z kołkami i łączeniami
Kategoria: Ogród
Podkategoria: Dekoracje i architektura ogrodowa
Firma: VidaXL

Michał

Jestem majsterkowiczem którego największą pasją jest coś zepsuć aby potem to naprawić 🙂 Tak na poważnie to uwielbiam szczególnie prace w drewnie.

Artykuły autora | Strona www autora