Przenośny namiot dla bydła, Pvc, 3,3×16 m, ciemn

Przenośny namiot dla bydła, Pvc, 3,3×16 m, ciemn

Nazwa: Przenośny namiot dla bydła, Pvc, 3,3×16 m, ciemn
Opis Przenośny namiot dla bydła, Pvc, 3,3×16 m, ciemn
Przenośny namiot dla bydła, Pvc, 3,3x16 m, ciemn
Namiot ten został zaprojektowany do trzymania zwierząt gospodarskich, takich jak konie, owce lub krowy. Będzie doskonałym schronieniem dla bydła podczas niekorzystnych warunków pogodowych oraz na tymczasowych pastwiskach, łąkach lub padokach.

Zadaszenie i części boczne wykonano w 100% z materiału PVC, który jest odporny na promienie UV i wodę. Posiada on 2 panele drzwiowe z zamkami błyskawicznymi, które można zwinąć w rulon, tworząc wygodne wejście dla zwierząt różnej wielkości. Ramę wyprodukowano z odpornej na rdzę stali, dzięki czemu jest bardzo trwała.

Montaż jest naprawdę łatwy. Przesyłka obejmuje zadaszenie i ściany boczne, stalową ramę oraz wszelkie inne akcesoria potrzebne do ustawienia namiotu. Zaleca się spryskanie namiotu impregnatem zapewniającym wodoszczelność, jeżeli będzie on narażony na intensywne opady deszczu.
Kolor: ciemnozielonyMateriał: tkanina (550 g/m²) i stal galwanizowanaWymiary: 3,3 x 16 x 2,56 m (dł. x szer. x wys.)Średnice rurek: 42 i 25 mmWysokość okapu dachu: 2,13 mProsty montażZawartość zestawu:1 x dach z zapięciem na rzep1 x rama z rurek2 x drzwi (różnego rozmiaru)Kilka linek, śrub i kołków do mocowania pokrycia i ramyMateriał: PCV: 100%
Kategoria: Ogród
Podkategoria: Dekoracje i architektura ogrodowa
Firma: VidaXL

Michał

Jestem majsterkowiczem którego największą pasją jest coś zepsuć aby potem to naprawić 🙂 Tak na poważnie to uwielbiam szczególnie prace w drewnie.

Artykuły autora | Strona www autora