Plandeka Leno, 260 G/M², 1,5X15 M, Biała

Plandeka Leno, 260 G/M², 1,5X15 M, Biała

Nazwa: Plandeka Leno, 260 G/M², 1,5X15 M, Biała
Opis Plandeka Leno, 260 G/M², 1,5X15 M, Biała
Plandeka Leno, 260 G/M², 1,5X15 M, Biała
Uniwersalna, wytrzymała plandeka Leno będzie idealna zarówno do budowy szklarni, jak i do przykrywania mebli ogrodowych, zapasów drewna, przyczep, samochodów, łodzi, rowerów, miejsc pracy i materiałów budowlanych, chroniąc je przed czynnikami pogodowymi. Znajdzie również zastosowanie jako mata na ziemię w czasie kempingu.

Powłokę zastępczą do szklarni wykonano z materiału PE o niskiej gęstości i wzmocniono siatką z PE o wysokiej gęstości, dzięki czemu jest odporna na rozdarcie, wodę i promieniowanie UV. Po obu stronach pokrycia znajdują się tkane paski z PE o szerokości 7 cm z otworami ułatwiającymi mocowanie.
Kolor: biały Materiał: LDPE (polietylen o niskiej gęstości) z siatką z HDPE (polietylen o dużej gęstości)Wymiary: 1,5 x 15 m (szer. x dł.)Gramatura: 260 g/m²Z otworami do mocowania na tkanych paskach z PE o szerokości 7 cmOdległość między otworami: 10 cmProdukt odporny na rozdarciaProdukt odporny na wodę i promienie UVMateriał: Polietylen: 100%
Kategoria: Ogród
Podkategoria: Dekoracje i architektura ogrodowa
Firma: VidaXL

Michał

Jestem majsterkowiczem którego największą pasją jest coś zepsuć aby potem to naprawić 🙂 Tak na poważnie to uwielbiam szczególnie prace w drewnie.

Artykuły autora | Strona www autora