Jacuzzi


Jacuzzi

Zalety jacuzzi

Jacuzzi to tłoczone w wodzie pod wysokim ciśnieniem przez dmuchawy pęcherzyki powietrza, które zapewniają idealny hydromasaż i doskonałe ukrwienie skóry. Kolejne zalety jacuzzi to podniesienie ciepłoty ciała oraz poprawa przemiany materii. Kąpiel w bąbelkach jest też bardzo relaksująca i przynosząca przyjemne rozluźnienie całego ciała. Jacuzzi zaleca się także jeśli mamy cellulit, bóle pourazowe, zwichnięcia stawów, złamania kości, zapalenie stawów lub bóle reumatyczne.

Jacuzzi ogrodowe

Dzisiejsza technologia umożliwia nam korzystanie z wielu urządzeń nie tylko wewnątrz budynków, ale też i poza nimi. Do takich urządzeń zaliczamy np. jacuzzi ogrodowe, które odpowiednio zabezpieczone może znaleźć się wśród drzew lub kwiatów naszego ogrodu. Obudowane drewnem, kamieniami lub materiałami imitującymi skały będzie idealnie komponowało się z architekturą ogrodową. Będzie miejscem dla kilku osób na doskonały relaks, odprężenie i cudowne chwile na łonie natury.

Jacuzzi cena

W zależności od wielkości od rodzaju użytego materiału i oprzyrządowania ceny jacuzzi kształtują się od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Te najtańsze to najczęściej wanny z hydromasażem te najdroższe to nowoczesne baseny z hydromasażem, posiadające ponad dwadzieścia dysz i o sporej pojemności bo przekraczającej dwa tysiące litrów wody.