Domy z bali


Domy z bali

Jeśli zależy nam aby nasz przyszły dom był zdrowy i wykonany z naturalnego materiału powinniśmy rozważyć walory i możliwości jakie stwarzają nam domy z bali.
Wykonane z doskonałego materiału jakim jest drewno, odpowiednio zakonserwowane i ocieplone będą służyć przyszłym nabywcom przez bardzo długie lata. Ich dodatkowym atutem jest możliwość doskonałego ich komponowania się z architekturą ogrodową.

Domki drewniane cena

Domki drewniane są alternatywą dla domów murowanych w wielu aspektach, jednym z nich na pewno jest cena, która jest zdecydowanie niższa niż cena domu budowanego z użyciem np. cegieł lub pustaków. Kolejnym aspektem wartym podkreślenia oprócz ceny za domki drewniane jest czas samej ich budowy, który jest zdecydowanie krótszy niż murowanych.

Domy z bali cena

Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za domy z bali jest tak samo jak w przypadku domów murowanych zależna od materiału jaki zostanie użyty oraz od jego powierzchni. W zależności od tego czy zdecydujemy się na surowe domy z bali czy też ,,pod klucz” ceny kształtują się w przedziale od tysiąca do trzech tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Domy z bali góralskie

Budowane od wieków, sprawdzone w ekstremalnych warunkach atmosferycznych góralskie domy z bali to najlepszy przykład dla tych, którzy uważają, że domy drewniane nadają się do mieszkania tylko w okresie letnim. Nie da się ukryć, że mówiąc cieśla myślimy cieśla mieszkający w górach, mówiąc domy drewniane, mamy na myśli domy z bali góralskie. Wykonane z doskonałego drewna, ekologiczne i zdrowe służą swym właścicielom latami.

Domy z bali pod klucz

Tak jak i w przypadku domów murowanych tak i w tych budowanych z drewna możemy je nabyć w stanie surowym bądź kupić domy z bali pod klucz. W takiej sytuacji będą na pewno doskonale zakonserwowane, idealnie według naszych potrzeb ocieplone z odpowiednią armaturą grzewczą, wodną i kanalizacyjną.

Domy z bali projekty

Parterowe lub piętrowe, małe i duże o zróżnicowanej stylistyce projekty domów z bali są najróżniejsze a ich wybór jest ogromny. Oprócz gotowych projektów, producenci domów z bali są też w stanie zrealizować nasze indywidualne pomysły i sugestie architektoniczne. Wszystko oczywiście po to, aby w domu z bali mieszkało nam się nie tylko zdrowo, ale też komfortowo.

Domy z bali pomorskie

Tak jak ważne w naszej tradycji są domy z bali góralskie tak samo ważną rolę odgrywają domy z bali pomorskie. Ich wyjątkowa stylistyka oraz wielowiekowa tradycja budowania sprawiła, że są charakterystyczne dla tego regionu naszego kraju, ale współcześnie zdobywają uznanie na całym obszarze Polski.