Domki drewniane


Domki drewniane, domki rekreacyjne, domy letniskowe, domy z drewna

Z każdym rokiem w naszym kraju rośnie zainteresowanie i chęć, by na naszej działce budowlanej czy rekreacyjnej stanął nie murowany, ale drewniany domek. Wśród wielu atutów jakie posiadają domki drewniane jednymi z najważniejszych są przede wszystkim szybki czas budowy oraz koszty.
Z racji tego iż domki drewniane posiadają konstrukcję szkieletową czas ich budowy jest znacząco krótszy niż czas potrzebny do zbudowania takiego samego domu z materiałów typu cegła czy pustak. Domki drewniane kojarzone są jeszcze w obiegowej opinii jako domki rekreacyjne czy też domki letniskowe, ale ten stereotyp powoli odchodzi w zapomnienie czego dowodem są całe osiedla stawiane w naszym kraju na których stoją całoroczne, ekologiczne i zdrowe domy z drewna.

Tanie domki drewniane, domki drewniane ogrodowe, domki drewniane całoroczne

Najważniejszymi kryteriami jakimi kierujemy się podczas wyboru domu jaki ma stanąć na naszej działce budowlanej czy rekreacyjnej są jego koszty oraz czas budowy. Idealnie te wymagania spełniają tanie domki drewniane, domki drewniane ogrodowe oraz domki drewniane całoroczne.
W zależności od naszych potrzeb mamy ogromne możliwości wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie i naszej rodziny. Współcześnie produkowane i stawiane coraz chętniej domki drewniane , zapewniają nam także oprócz wspomnianej niskiej ceny i krótkiego czasu budowy, zdrowe i ekologiczne w nich funkcjonowanie.

Domy drewniane pod klucz, gotowe domy drewniane

Oferta producentów domów drewnianych obejmuje zarówno domy w stanie surowym jak i domy drewniane pod klucz. Jeśli zależy nam na czasie i nie jesteśmy typem majsterkowicza, który tygodniami lubi ,,grzebać” w domu warto od razu zdecydować się na gotowe domy drewniane. Odpowiednio ocieplone z całą armaturą wodną i kanalizacyjną oraz grzewczą, domy drewniane pod klucz stwarzają nam bardzo szybką możliwość zamieszkania w wybranym przez nas miejscu i cieszenia się zdrowym domem.

Domy drewniane mieszkalne, domy letniskowe drewniane, domy szkieletowe

Jeśli jesteśmy w posiadaniu własnej działki budowlanej lub rekreacyjnej i chcemy w miarę szybko zamieszkać, idealnym rozwiązaniem są domy drewniane mieszkalne lub domy letniskowe drewniane. Z racji tego iż są to domy szkieletowe czas ich budowy jest zdecydowanie szybszy i tańszy niż tych budowanych z cegieł czy pustaków. Odpowiednio ocieplone i zakonserwowane będą służyć mieszkającym w nim osobom przez długie lata. Dzięki wykorzystaniu do ich budowy drewna będziemy mieli też pewność, że dom jest ekologiczny i zdrowy oraz, że będzie idealnie harmonizował z otaczającą go architekturą ogrodową.