Domek gospodarczy Drewniana chatka 1,5×2 m

Domek gospodarczy Drewniana chatka 1,5×2 m

Nazwa: Domek gospodarczy Drewniana chatka 1,5×2 m
Opis Domek gospodarczy Drewniana chatka 1,5×2 m
Domek gospodarczy Drewniana chatka 1,5x2 m
Wysokiej jakości drewniany domek będzie świetnym dodatkiem do każdego ogródka. Sprawdzi się do przechowania narzędzi ogrodowych, kosiarek, oraz wielu innych przedmiotów, które znajdują się w i wokół domu! Sprawdzi się także jako ogrodowa altana w której spędzisz czas zarówno latem jak i zimą.

Wykonany z wysokiej jakości, impregnowanego drewna z certyfikatem FSC będzie solidny, trwały i odporny na gnicie. Pokryty papą, drewniany dach jest wodoodporny. Okno wpuści do wnętrza naturalne światło. Drzwi z łatwością można będzie zamknąć i zabezpieczyć za pomocą prostego zamka.

Montaż będzie bardzo łatwy. Prosimy mieć na uwadze, iż drewno jako naturalny produkt może wykazywać niewielkie niedoskonałości.
Materiał: impregnowane na zielono drewno sosnowe (z certyfikatem FSC)Odporne na butwienieWymiary ogólne: 200 x 150 x 210 cm (dł. x szer. x wys.)Wysokość ściany: 190 cmGrubość ściany: 12 mmWymiary okna: 40 x 40 mm (szer. x wys.)Drewniany dach pokryty wodoszczelną papąZ prostym zamkiem w drzwiach Produkt łatwy w utrzymaniu i bardzo trwały
Kategoria: Ogród
Podkategoria: Dekoracje i architektura ogrodowa
Firma: VidaXL

Michał

Jestem majsterkowiczem którego największą pasją jest coś zepsuć aby potem to naprawić 🙂 Tak na poważnie to uwielbiam szczególnie prace w drewnie.

Artykuły autora | Strona www autora